Biuro firmy

DYNAMIK Budownictwo

DYNAMIK Mariusz Pawłowski

ul. Warszawska 9, lok. 6
15-062 Białystok
tel.: (+48) 664 449 448
www.dynamikbudownictwo.pl
e-mail: biuro@dynamikbudownictwo.pl
NIP: 542-104-79-70
REGON: 052007088

DYNAMIK Ewa Pawłowska

ul. Warszawska 9, lok. 6
15-062 Białystok
tel.: (+48) 664 449 448
www.dynamikbudownictwo.pl
e-mail: biuro@dynamikbudownictwo.pl
NIP: 543-121-83-15
REGON: 141127116

Zespół

Mariusz Pawłowski Właściciel
kom: (+48) 664 449 448
m.pawlowski@dynamikbudownictwo.pl

Krzysztof Masłowiecki Kierownik Kontraktu
kom: (+48) 509 066 926
k.maslowiecki@dynamikbudownictwo.pl

Rafał Cimoch – Kierownik Budowy
kom: (+48) 668 839 196
r.cimoch@dynamikbudownictwo.pl

Adriana Jarmołajew – Kierownik Budowy
kom: (+48) 694 166 520
a.jarmolajew@dynamikbudownictwo.pl

Katarzyna Karamuz-Linowska – Kierownik Kontraktu
kom: (+48) 600 074 877
k.karamuz@dynamikbudownictwo.pl

Jerzy Ruszuk – Kierownik Budowy
kom: (+48) 601 801 714
j.ruszuk@dynamikbudownictwo.pl

Grzegorz Niepsuj – Kierownik Kontraktu
kom: (+48) 797 303 513
g.niepsuj@dynamikbudownictwo.pl

Dariusz Kuczyński – Kierownik Budowy
kom: (+48) 603 551 010
d.kuczynski@dynamikbudownictwo.pl

Joanna Sawoń Specjalista Robót Sanitarnych
kom: (+48) 513 570 064
j.sawon@dynamikbudownictwo.pl

Adrian Rudnik Specjalista Robót Elektrycznych i Teletechnicznych
kom: (+48) 503 914 855
a.rudnik@dynamikbudownictwo.pl